TCL P7L – zanesljiv 4K TV za vsakodnevno zabavo TCL P7L serija ponuja kakovostno 4K sliko z dobrim kontrastom in živimi barvami za prijetno gledanje filmov, serij in TV vsebin. Podpora za HDR izboljša detajle v svetlih in temnih prizorih, medtem ko Game Master funkcije poskrbijo za boljšo izkušnjo pri igranju iger. Google TV omogoča enostaven dostop do priljubljenih aplikacij, vse skupaj pa dopolnjuje eleganten in tanek dizajn.
| Weight | 12,1 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | VRR 144Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10+, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Sistem zvočnikov | Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Procesor | AiPQ |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, LAN, Antenna/Cable, Satellite, Optical, CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 8,9 kg (s stojalom), 8,7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1111x697x280 |
| Mere brez stojala | 1111x646x69,7 |
| Energetski razred | F |
| VESA standard | 300×300 |
| Dodatne informacije | HVA Panel, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |


























Reviews
There are no reviews yet.