Doživite izboljšano kakovost slike z Samsung Neo QLED 4K TV QE75QN70FAUXXH. Ta eleganten 189 cm (75-palčni) televizor prinaša osupljivo 4K ločljivost, podprto z napredno tehnologijo Quantum Matrix. Z uporabo miniaturnih diod Quantum Mini LED ta televizor dosega natančen nadzor nad osvetlitvijo, kar zagotavlja izjemen kontrast, globoko črnino in živahne barve na velikem zaslonu. Zmogljiv procesor Neo Quantum Lite optimizira vsak prizor, medtem ko tehnologija Quantum HDR prinaša boljši kontrast in barvno natančnost. Ne glede na to, ali gledate filme, igrate igre ali pretakate vsebine, boste uživali v jasni sliki. S tankim dizajnom in vsemi prednostmi pametnega televizorja Tizen™ boste imeli enostaven dostop do priljubljenih aplikacij in vsebin, kar QE75QN70FAUXXH naredi odlično izbira za sodobno domačo zabavo.
QE75QN70FAUXXH Neo QLED Mini LED
2.373,75 €
10 in stock
| Weight | 40,3 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 144Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10+ Adaptive + Gaming, Auto HDR Remastering |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer, 4K AI Upscaling, Color Booster Pro, Filmmaker Mode |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | 360 Audio, Adaptive Sound Pro, OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | WiFi5, BT5.3 |
| Priključki | 4 x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 30.9 kg (s stojalom), 29.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1677.5 x 1016.2 x 331.5 mm |
| Mere brez stojala | 1677.5 x 960.7 x 26.6 mm |
| Energetski razred | D |
| Barva | Black/črna |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |


















Reviews
There are no reviews yet.