Odkrijte Samsung The Frame QE43LS03FAUXXH, televizor, ki se neopazno zlije z vašim domom kot umetniško delo. Ko je izklopljen, se ta 109 cm (43-palčni) QLED televizor spremeni v personalizirano galerijo, prikazujoč izbrano umetnost, fotografije ali celo vaše lastne spomine, zahvaljujoč načinu Umetnost. Ko je vklopljen, vas bo očaral s spektakularno 4K QLED sliko. Uživajte v milijardi barv in izjemnem kontrastu, ki ga omogoča tehnologija kvantnih pik, medtem ko procesor Quantum 4K optimizira vsak prizor. S tankim dizajnom, prilagodljivimi okvirji in inovativno rešitvijo One Connect Box za urejeno kabelsko povezavo, The Frame presega običajne televizorje in prinaša edinstveno kombinacijo stila in vrhunske tehnologije.
LIFESTYLE FRAME TV SAMSUNG 43LS03F z okvirjem
873,75 €
1 in stock
| Weight | 15,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator, 4K AI Upscaling, Color Booster Pro |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | Wi-Fi 5, BT5.3 |
| Priključki | 4xHDMI, 2 x USB-A, 1 x USB-C, Ethernet (LAN), CI Slot, Ex-Link ( RS-232C ) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E |
| Teža | 8,9kg (s stojalom); 8,6kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 969.5 x 591.9 x 196.8 mm |
| Mere brez stojala | 69.5 x 557.8 x 24.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
















Reviews
There are no reviews yet.