Samsung Neo QLED 4K TV QE55QN90FATXXH: Vrhunec 4K Inovacij Doživite spektakularno vizualno izkušnjo z Samsung Neo QLED 4K TV QE55QN90FATXXH. Ta impresivni 139 cm (55-palčni) televizor prinaša QLED 4K ločljivost, podprto z revolucionarno tehnologijo Quantum Matrix in miniaturnimi diodami Quantum Mini LED. Te mikroskopske LED diode omogočajo izjemno natančen nadzor osvetlitve, kar zagotavlja neverjeten kontrast, globoko črnino in izjemno svetlost, ki oživi vsak prizor. Zahvaljujoč zmogljivemu procesorju Neo Quantum 4K in tehnologiji Quantum HDR 64x boste uživali v osupljivi kakovosti slike z realističnimi barvami in podrobnimi sencami. Ne glede na to, ali gledate filme, igrate igre ali brskate po spletu, Object Tracking Sound+ (OTS+) poskrbi za dinamičen zvok, ki sledi gibanju na zaslonu in ustvarja resnično poglobljeno zvočno izkušnjo. Eleganten dizajn in napredne pametne funkcije zaokrožujejo ta televizor, ki je ustvarjen za tiste, ki želijo absolutno najboljše v 4K zabavi.
NEO QLED TV SAMSUNG QE55QN90F
1.248,75 €
1 in stock
| Weight | 25,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 120Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 165Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10 (ADAPTIVE/ GAMING), HDR Brightness Optimizer |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Sistem zvočnikov | 60W, 4.2.2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 20.6 kg (s stojalom), 17.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1227.4 x 768.2 x 237.0 mm |
| Mere brez stojala | 1227.4 x 705.6 x 26.9 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | TITAN BLACK (TITAN ČRNA) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |


















Reviews
There are no reviews yet.