TCL 55C79K je 4K QD-Mini LED televizor z vrhunsko sliko, globoko črnino in natančnimi barvami, zahvaljujoč HDR PREMIUM, Crystglow HVA panelu in tehnologiji Precise Dimming z do 720 zatemnitvenimi conami. Zaslon s 144Hz Motion Clarity Pro nudi gladko sliko, idealno za šport in igre. Zvok, optimiziran z Bang & Olufsen sistemom in Dolby Atmos, dopolnjuje kino izkušnjo. Televizor vključuje Google TV, vgrajen mikrofon in HDMI 2.1 za vrhunsko uporabniško izkušnjo.
TCL 4K QD-Mini LED HDR PREMIUM 55C79K, Google TV, 144Hz, Ozvočeno z Bang & Olufsen
999,99 €
Out of stock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Tip zaslona dodatno | Quantum Dot Pro |
| Smart TV | Google TV |
| Smart TV dodatno | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Apple TV+, EON, T2 TV, VOYO, NEO TV Lite |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | Motion Clarity Pro |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | HDMI 2.1, ALLM, eARC, Game mode |
| Sistem zvočnikov | 60W |
| Sistem zvočnikov dodatno | Bang & Olufsen, Dolby Atmos, DTS:X, Virtualization & upmix |
| Zvok | Dolby AC4, Dolby TrueHD |
| Procesor | Quad Core |
| Procesor dodatno | AiPQ Pro Processor |
| Povezave | Wi-Fi, Bluetooth |
| Povezave dodatno | DLNA, Chromecast & T-Cast |
| Priključki | 1 x USB, 3 x HDMI |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.265 UHD, MPEG-2 |
| Daljinski upravljalnik | DA |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 13,3 kg (brez stojala) |
| Teža dodatno | 14,5 kg (s stojalom), 19,0 kg (z embalažo) |
| Mere (Š x V x G) | 1226 / 760 / 270 mm s stojalom |
| Mere brez stojala | 1226 / 710 / 56 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | črna |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Precise Dimming, pametni mikrofon, unibody dizajn |
| Dodatne informacije | Eleganten design brez okvirja |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.