Pripravite se na osupljivo vizualno doživetje z Samsung Neo QLED 4K TV QE75QN90FATXXH. Ta impresivni 189 cm (75-palčni) televizor prinaša spektakularno 4K ločljivost, obogateno z revolucionarno tehnologijo Quantum Matrix. Z uporabo izjemno majhnih diod Quantum Mini LED ta televizor dosega izjemno natančen nadzor nad osvetlitvijo, kar se kaže v neverjetnem kontrastu, globoki črnini in izjemni svetlosti. Zmogljiv procesor Neo Quantum 4K in tehnologija Quantum HDR 64x zagotavljata izjemno realistične barve in podrobnosti v vsakem prizoru. Ne glede na to, ali gledate najnovejše filme, igrate igre ali pretakate vsebine, boste uživali v tekočem in odzivnem prikazu. Za popolno avdio-vizualno izkušnjo poskrbi Object Tracking Sound+ (OTS+), ki premika zvok skupaj z gibanjem na zaslonu in ustvarja resnično poglobljeno zvočno kuliso. Ta eleganten televizor z naprednimi pametnimi funkcijami je popolna izbira za tiste, ki iščejo vrhunsko 4K zabavo v velikem formatu.
| Weight | 50,2 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Energijska nalepka | |
| Informacijski list | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 120Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 165Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10 (ADAPTIVE/ GAMING), HDR Brightness Optimizer |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Sistem zvočnikov | 60W, 4.2.2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 39.7 kg (s stojalom), 34.1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1670.0 x 1017.2 x 301.2 mm |
| Mere brez stojala | 1670.0 x 957.4 x 27.7 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | TITAN BLACK (TITAN ČRNA) |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |


















Reviews
There are no reviews yet.