| Weight | 45,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Informacijski list | |
| Energijska nalepka | |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound: OTS Lite, Q-Symphy, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.3) |
| Priključki | 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 25,8 kg (s stojalom), 25,3 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1901.2 x 1132.3 x 359 mm |
| Mere brez stojala | 1901.2 x 1088.4 x 61.4 mm |
| Barva | Black (črna) |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred | |
| Diagonala zaslona |
QLED TV SAMSUNG 85Q7F
2.561,25 €
7 in stock
























Reviews
There are no reviews yet.