Program FullWash 45′: Tudi največje količine opere v 45 minutah pri 30 °C. Idealen za običajne količine rahlo umazanih, vsakodnevnih oblačil, mešanih tkanin in barvnega bombaža. Perite svoja oblačila s prilagodljivo funkcijo Time Manager® v 4 korakih in zaključite pralne cikle v manj časa. Steam Hygiene program s certifikatom Swissatest združuje pralni in parni cikel, s katerim odstrani več kot 99,99 % bakterij in virusov* nad 60 °C. Zmanjšuje tudi prisotnost alergenov in cvetnega prahu ter zagotavlja, da so oblačila bolj higienično očiščena po vsakem pranju. Inverterski motor+ je energetsko učinkovitejši od standardnih inverterskih motorjev, zahvaljujoč tehnologiji trajnega magnetnega motorja.
Pralni stroj Electrolux EW6F9492E, 9 kg, inverter
770,11 €
6 in stock
| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Electrolux |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/laundry/laundry/washing-machines/9-kg-washing-machine/ew6f9492e/ |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_2456982.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_2456982_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 49 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Glasnost med ožemanjem | 76 dB |
| Zamik vklopa | Da – Time Manager |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | AI WashAssist: napredna tehnologija zaznavanja teže perila SensiCare |
| Posebni programi | program za pranje svile z nežnim pranjem in prilagojenim ožemanjem |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Mere (Š x V x G) | 597 x 847 x 636 mm , maks globina 658 mm |
| Teža | 75 kg |
| Dodatne informacije | Programi: Eco 40-60, fullwash45, Hygiene, intenseclean, jeans, program za zunanja oblačila, izpiranje, ožemanje/črpanje, |
| Dodatne informacije dodatno | športna oblačila, sintetika, wool\silk, bombaž, občutljivo, Duvet |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.