Spremljajte in zmanjšajte porabo energije svojega pralnega stroja. AI Energy način vam omogoča preverjanje porabe energije in oceno vašega računa za elektriko. Za programe, ki delujejo v AI Energy načinu, zmanjša porabo energije do 70 % z uporabo Ecobubble™ tehnologije za pranje s hladno vodo namesto s toplo in z dodatnim časom cikla. Porabite manj energije pri pranju oblačil. Pralni stroj Samsung je izjemno energetsko učinkovit in celo presega minimalne zahteve razreda A energetske učinkovitosti za do 20 %. Napredne tehnologije izboljšajo učinkovitost pranja in skrajšajo čas pranja, s čimer se zmanjša poraba energije. Uživajte v učinkovitem pranju z AI Ecobubble.™ Ustvari mehurčke, ki odstranijo 24 % več umazanije, tudi v hladni vodi. Prav tako zazna vrsto tkanine in prilagodi količino mehurčkov, čas pranja, temperaturo in hitrost centrifuge. Tako prihrani 70 % energije v primerjavi s pranjem v topli vodi in zagotovi 45,5 % boljšo nego tkanin.
Pralni stroj Samsung WW11DB7B9EGBU4
1.263,85 €
3 in stock
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_1947617.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_1947617_SL.pdf |
| Specifikacije | |
| Zmogljivost pranja | 11 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 42 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Inverter motor dodatno | 10 letna garancija |
| Glasnost med ožemanjem | 72 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | EcoBubble, Bubble Soak tehnologija, Samodejno doziranje. |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 850 x 600 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | – globina z vrati: 630 mm |
| Teža | 75 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.