Pralni stroj Candy z zgornjim polnjenjem CSTG282D2/1-S ima zmogljivost pranja 8kg in hitrost ožemanja 1200 obratov/min. Uvršča se v energijski razred D. Na voljo ima 16 programov za pranje, od tega je kar 5 hitrih, ki perilo operejo v manj kot 1 uri. Pralni stroj ima MPS sistem, ki omogoča boljši učinek pranja pri nižjih temperaturah. Poleg klasičnega upravljanja z vrtečim gumbom ima stroj na voljo tudi možnost dodatnega upravljanja s pametnim telefonom preko NFC povezave z aplikacijo Simply-Fi. Opremljen je z napredno funkcijo KG detektor, ki oceni količino perila ter prilagodi čas pranja in porabo vode ter energije. Pralni stroj ima možnost podaljšanja jamstva na skupno 5 let, registrirajte svoj aparat na spletni strani: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/.
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Candy |
| Garancija | 24M |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | D |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 73 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1200 |
| Globina do 50 cm | NE |
| Inverter motor | NE |
| Glasnost med ožemanjem | 79 dB |
| Zamik vklopa | DA |
| Zamik vklopa dodatno | 0-24h |
| Tehnologija pranja | KG detektor. MPS sistem. |
| Posebni programi | 16 programov pranja / 5 hitrih programov. |
| Upravljanje na daljavo | DA |
| Upravljanje na daljavo dodatno | NFC povezava. |
| Mere (Š x V x G) | 410 x 860 x 600 mm |
| Teža | 55,5 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |


























Reviews
There are no reviews yet.