Ultra širokokotni objektiv ED 8-25,, 1:4.0 PRO je odličen za fotografiranje zunanjih prizorov in pokrajine.
| Weight | 0,18 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Olympus |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta objektiva dodatno | 8-25 mm |
| Kategorija dodatno | ultraširokokotni |
| Premer filtra | 72 |
| Mere (Š x V x G) | 88,5 mm, 77 mm |
| Teža | 411 g |
| Dodatne informacije | Profesionalna kakovost posnetkov v vseh razmerah, Pred prahom, dežjem in mrazom zaščiteno ohišje. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Vrsta objektiva | |
| Kategorija objektiva | |
| Zaslonka | |
| Stabilizator | |
| Vrsta nastavka |









Reviews
There are no reviews yet.