Vse pri vrhunskem 75-mm (150 mm*) objektivu se vrti okoli natančnosti, od naprednih tehnoloških postopkov sestavljanja in poliranja leč do vrhunskih optičnih lastnosti in izjemnih podrobnostih na fotografijah in videoposnetkih.Idealen za portretne posnetke in fotografiranje v prostorih.
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Olympus |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta objektiva dodatno | ED 75mm 1:1.8 |
| Kategorija dodatno | portretni |
| Premer filtra | 58 mm |
| Mere (Š x V x G) | 69 mm, 64 mm |
| Teža | 305 g |
| Dodatne informacije | Idealen za portretne posnetke in fotografiranje v prostorih. Robustno in v celoti kovinsko ohišje.. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Vrsta objektiva | |
| Kategorija objektiva | |
| Zaslonka | |
| Stabilizator | |
| Vrsta nastavka |









Reviews
There are no reviews yet.