| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Olympus |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta objektiva dodatno | 30mm 1:3.5 |
| Kategorija dodatno | Makro |
| Zaslonka dodatno | Premium |
| Premer filtra | 46 mm |
| Mere (Š x V x G) | 60 mm, 57 mm |
| Teža | 128 g |
| Dodatne informacije | Visoka povečava 1,25-kratna (2.5x *). Izjemno hiter AF. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Vrsta objektiva | |
| Kategorija objektiva | |
| Zaslonka | |
| Stabilizator | |
| Vrsta nastavka |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!











Reviews
There are no reviews yet.