Noben objektiv ne more tako spremeniti vašega pogleda na svet kot makro objektiv in ni makro objektiva, kot je M.ZUIKO DIGITAL ED 90mm F3.5 Macro IS PRO.
| Weight | 0,65 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Olympus |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | https://explore.omsystem.com/c/en/m-zuiko-ed-90mm-f3-5-macro-is-pro |
| Vrsta objektiva dodatno | ED 90mm 1:3,5 IS PRO macro |
| Kategorija dodatno | makro |
| Premer filtra | 62mm |
| Mere (Š x V x G) | 136 mm Ø, 69,8 mm |
| Teža | 453 g |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Vrsta objektiva | |
| Kategorija objektiva | |
| Zaslonka | |
| Stabilizator | |
| Vrsta nastavka |









Reviews
There are no reviews yet.