| Weight | 4,8 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2109453_SL.pdf |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB hub |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178° (V) / 178° (N) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 16,7 M |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100×100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | C |
| Mere (Š x V x G) | 540.7 x 497.7 x 219.0 mm |
| Mere brez stojala | 540.7 x 320.4 x 39.8 mm |
| Teža | 3,5 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |
Monitor Samsung 24″ S40GD S4, IPS, 1920×1080, 2x HDMI, DP, USB
183,00 €
Out of stock









Reviews
There are no reviews yet.