Dvignite svoje delo na nov nivo s tem 23,8-palčnim zaslonom s FHD ločljivostjo in široko barvno pokritostjo. Odlikuje ga vgrajena funkcija ComfortView Plus, ki zmanjša emisijo modre svetlobe, vendar ohranja barvno natančnost. S povezavama RJ45 in USB-C ta monitor služi kot vozlišče produktivnosti, ki vašemu prenosniku zagotavlja stabilno Ethernet povezavo in napajanje do 90W. Seveda pa je možna tudi enostavna povezava z zunanjimi napravami, kot so naprave za shranjevanje in mobilni telefoni (z možnostjo polnjenja do 15 W prek priključka USB-C). Z monitorjem lahko povežete dva računalnika. Inteligentna funkcija Auto KVM zazna najnovejši povezan računalnik in brezhibno preklopi nadzor. Uporabite KVM funkcijo (tipkovnica, video in miška) za nadzor obeh osebnih računalnikov z eno samo tipkovnico in miško.
Monitor DELL U2424HE
428,45 €
9 in stock
| Weight | 8,45 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1585563_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16 : 9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Zvočniki dodatno | (opcija SB521A – ident 154623) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x DP 1.4,1x HDMI 1.4, 1x DP (Out) z MST, 1x RJ-45, 1x USB Type-C upstream, (DisplayPort 1.4, napajanje do 90 W), |
| Priključki dodatno | 1x USB Type-C upstream (samo podatki 10GPBs), 1x USB Type-C downstream, 4x USB 3.2 Gen 2 downstream, 1x audio izhod |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7 MIO, 100% sRGB, 100% Rec 709 color gamut, 85% DCI-P3, Delta E < 2 |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk -45° do 45° (swivel), obračanje od -90° do 90° (pivot), višina (150 mm) |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | D |
| Mere (Š x V x G) | 537.6 mm x 364 mm ~ 496 mm x 179.6 mm |
| Mere brez stojala | 537.6 mm x 310.7 mm x 48.5 mm |
| Teža | 5,9 kg (brez stojala 3.96 kg) |
| Dodatne informacije | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Priloženo | 1 x USB Type -C, 1x DP kabel, 1x USB-C na USB-A kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |




















Reviews
There are no reviews yet.