S tem 27-palčnim monitorjem QHD s široko barvno pokritostjo, funkcijo ComfortView Plus, ki zmanjšuje emisije modre svetlobe in zagotavlja odlične barve, ter hitro povezljivostjo dvignite svoje delo v nove višine. Monitor ponuja dosledne, živahne barve ter široko barvno pokritost 100% sRGB, 100% Rec.709 in 98% DCI-P3 ter 1,07 milijarde barv. Povežite dva računalnika z monitorjem in si hkrati oglejte vsebino iz obeh virov s funkcijama PBP (Slika ob sliki) in PIP (Slika v sliki).
Monitor DELL U2724D
495,54 €
10 in stock
| Weight | 6,56 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1591641_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | 2560 x 1440 at 120 Hz |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | (16 : 9) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Zvočniki dodatno | (opcijsko SB521A – ident 154623) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4), 1x HDMI 1.4, 1x USB-C (USB 3.2 Gen2, 10Gbps) upstream (samo za podatke), |
| Priključki dodatno | 1x DisplayPort (Out), 3x USB-A + 1 x USB C (napajanje do 15W) downstream, 1x audio line out |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 2000 : 1 |
| Odzivni čas | 8 ms (običajno), 5 ms (hitro) |
| Velikost pike | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1.07 milijarde, 100% sRGB, 100% REC709, 98% DCI-P3, zanesljivost barvne kalibracije Delta E < 2 (average) for sRGB, Rec |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk -45° do 45° (swivel), obračanje -90° do 90° (pivot), višina (150 mm) |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 612.24 mm x 385.58 mm ~ 535.58 mm x 192.28 mm |
| Mere brez stojala | 612.24 mm x 352.51 mm x 50.12 mm |
| Teža | 4,49 kg brez stojala, 6.56 kg s stojalom |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, EPEAT Gold , TCO Certified Displays, RoHS, BFR/PVC Free, tovarniško potrdilo o kalibraciji |
| Priloženo | DP kabel (DP na DP), USB upstream A na C kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |




















Reviews
There are no reviews yet.