| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1190679_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 63,50 cm (25,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | G-Sync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | max 240 Hz |
| Število barv in barvni gamut | / |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100×100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 558.5 x 552.9 x 244.8 mm |
| Mere brez stojala | 558.5 x 341.1 x 85.4 mm |
| Teža | 4,5 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |
Monitor Samsung 25″ G40B Odyssey G4, IPS, 1920×1080, 2x HDMI, DP, 240Hz
244,00 €
Out of stock




















Reviews
There are no reviews yet.