| Weight | 10,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1775293_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 5W |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1000R |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP, USB, 2x Thunderbolt, LAN |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 3000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, rotacija |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Toplo bela |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 806.6 x 561.5 x 241.0 mm |
| Mere brez stojala | 806.6 x 369.4 x 125.0 mm |
| Teža | 8,1 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI, Thunderbolt, USB |
| Garancija v mesecih | 36 |
Monitor Samsung 34″ S65TC ViewFinity S6 ukrivljen, VA, 3440×1440, HDMI,DP, USB, Thunderbolt, bel
676,61 €
Out of stock




















Reviews
There are no reviews yet.