Ta impresivni 40-palčni ukrivljeni monitor s 5K ločljivostjo ima frekvenco osveževanja 120 Hz ter široko vidno polje z gladkimi in odzivnimi vizualnimi vsebinami. Prikaže resnično žive barve z 99 % DCI-P3 / Display P3 barvno pokritostjo ter širok vidni kot z IPS Black tehnologijo, ki zagotavlja globlje črne odtenke s kontrastnim razmerjem 2.000 : 1. Izkusite hitro povezljivost in prenos slike s priklopom Thunderbolt 4, ki zagotavlja napajanje do 140 W moči z enim samim kablom. Razdelite svoj zaslon, kot da bi bila na voljo dva zaslona z ločljivostjo 2560×2160.
| Weight | 10,5444 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1821612?navigatingfrom=regnumbersearch |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1821612_SL.pdf |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 15 cm |
| Zvočniki dodatno | 2 x 9W |
| Ukrivljen zaslon dodatno | (2500R) |
| Priključki | 1x HDMI 2.1, 1x DP 1.4 (HDCP 2.3), 1x Thunderbolt 4 downstream (Video+Data), 1x Thunderbolt 4 (DP, napajanje do 140W), |
| Priključki dodatno | 1x USB Type-C upstream (samo podatki), 4x USB Type-A downstream, 1x RJ-45, 1x audio izhod |
| Svetilnost | 600 cd/m2 |
| Kontrast | 2.000:1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | 0.1815 mm x 0.1815 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 miljard (8bit + A-FRC), sRGB 100%, BT.709 100%, DCI-P3 99%, Display P3 99%, Delta E < 2 |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk od -30° do 30° (swivel), višina do 150 mm |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 946.62 mm x 472.32 mm ~ 622.32 mm x 252.80 mm |
| Mere brez stojala | 946.62 mm x 419.14 mm x 108.04 mm |
| Teža | 12.22 kg (8.35 kg brez stojala) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR® certified, EPEAT registered, RoHS Compliant, TCO Certified displays, BFR/PVC Free |
| Priloženo | 1x HDMI kabel, 1x DP 1.4 kabel, 1 x USB Type-A na USB Type-C Gen2, 1x Thunderbolt™ 4 (Type-C), 1x napajalni |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |






















Reviews
There are no reviews yet.