Izjemen Thunderbolt™ Hub Monitor 27-palčni zaslon z ločljivostjo QHD, izjemno povezljivostjo in briljantno barvno pokritostjo. Optimizirajte udobje oči z vedno vklopljeno funkcijo ComfortView Plus, ki zmanjšuje emisije modre svetlobe, hkrati pa zagotavlja odlične barve. Monitor nudi široko barvno pokritost 100% sRGB, 100% Rec.709 in 95% DCI-P3 ter 1,07 milijard barvne globine v širokem kotu gledanja 178/178 stopinj. Z RJ45 in USB-C priključkoma vaš monitor služi kot priklopna postaja, ki prinaša stabilno mrežno povezavo in do 90 W moči. Za nemoteno povezavo več monitorjev pa lahko uporabite funkcijo »daisychain« (DP in, DP out).
Monitor DELL U2724DE
648,14 €
10 in stock
| Weight | 10,21 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1591644?navigatingfrom=regnumbersearch |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | 2560 x 1440 at 120 Hz |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | (16 : 9) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Zvočniki dodatno | (opcijsko SB521A – ident 154623) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x DP 1.4, 1x HDMI 1.4, 1x Thuderbolt 4 downstream (15W, daisy chain), 1x Thunderbolt 4 upstream |
| Priključki dodatno | (DP 1.4, napajanje do 90W), 1x DP (Out), 3x USB-A, 1x Analog 2.0 audio line out (3.5mm jack), 1 x RJ-45 |
| Tip matrike | IPS Black, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 2000 : 1 |
| Odzivni čas | 8 ms (običajno), 5 ms (hitro) |
| Velikost pike | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1.07 milijarde, 100% sRGB, 100% REC709, 98% DCI-P3, zanesljivost barvne kalibracije Delta E < 2 (average) for sRGB, Rec |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk -45° do 45° (swivel), obračanje -90° do 90° (pivot), višina (150 mm) |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | srebrna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 612.24 mm x 385.58 mm ~ 535.58 mm x 192.28 mm |
| Mere brez stojala | 612.24 mm x 352.51 mm x 50.12 mm |
| Teža | 5,23 kg brez stojala, 7.37 kg s stojalom |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, EPEAT Gold , TCO Certified Displays, RoHS, BFR/PVC Free, tovarniško potrdilo o kalibraciji |
| Priloženo | DP kabel (DP na DP), USB upstream A na C kabel, 1 x ThunderboltTM 4 kabel , napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |


















Reviews
There are no reviews yet.