Ostanite produktivni. Zagotovite si večje vizualno udobje in nemoteno povezljivost s tem monitorjem z ločljivostjo FHD in certifikatom TÜV za udobje za oči s 4 zvezdicami.
Monitor DELL P2425H
212,74 €
10 in stock
| Weight | 6,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1865623_SL.pdf |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1865623.pdf |
| Ločljivost dodatno | 16 : 9 razmerje |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zvočniki dodatno | (opcija SB521A, ident 154623) |
| Priključki | 1x HDMI 1.4 (HDCP 1.4), 1x DP 1.2 (HDCP 1.4), 1x VGA, 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, |
| Priključki dodatno | 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream (samo podatki, napajanje do 15W) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1.500 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms v hitrem načinu (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7 MIO, 99% sRGB barvni gamut |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +21°, vodoravni zasuk -45° do 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot), višina 15 cm |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | C |
| Mere (Š x V x G) | 538.64 mm x 364.00 mm ~ 496.53 mm x 181.75 mm |
| Mere brez stojala | 538.64 mm x 314.23 mm x 50.03 mm |
| Teža | 5.32 kg (brez stojala 3.12 kg) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR certified, EPEAT GOLD, EPEAT Climate+, TCO Certified Displays, TCO Certified Edge, |
| Dodatne informacije dodatno | RoHS-compliant, BFR / PVC free |
| Priloženo | DP kabel, USB 3.2 Gen1 Type A-to-B kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | |
| Ločljivost | |
| Nastavljiv po višini | |
| Zaslon na dotik | |
| Zvočniki | |
| Ukrivljen zaslon | |
| Prilagodljivo osveževanje | |
| Namen monitorja | |
| Tip matrike |






















Reviews
There are no reviews yet.