Vstopite v svet vrhunskih vizualnih doživetij s televizorjem Haier H75M80FUX serije M80 in dvignite domačo zabavo na višjo raven. Televizor združuje 4K Ultra HD ločljivost ter napredno Mini LED tehnologijo, ki omogoča natančen nadzor osvetlitve ozadja in širok barvni razpon, HDR10 poskrbi za visok kontrast in dobro vidnost tudi pri močni svetlobi, frekvenca 60 Hz in tehnologija VRR pa zagotavljata gladko sliko brez trzanja – idealno za filme, šport in igre. Za pristno zvočno izkušnjo skrbijo KEF, Dolby Atmos in dbx-TV, ki ustvarijo čist ter prostorski zvok. Z Google TV dobite pametna priporočila in dostop do aplikacij, širok nabor priključkov ter Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 in Google Assistant pa omogočajo hitro povezovanje in udobno upravljanje. PREMIUM HIFI ZVOK, KI NAVDUŠI Zmogljiv 50 W KEF 2.1 zvočni sistem s subwooferjem, podprt z Dolby Atmos in dbx-tv tehnologijo, ustvarja izjemno poglobljen, čist in prostoren zvok. Vsak prizor zaživi z natančnimi detajli in bogato zvočno kuliso, ki vas postavi v središče dogajanja – kot v pravem domačem kinu. IZJEMNA SVETLOST V VSAKEM PRIZORU Napredna Mini LED tehnologija omogoča izjemno natančen nadzor osvetlitve ozadja ter širok barvni razpon. Rezultat so osupljiva svetlost, globok kontrast in izjemna barvna natančnost, ki skupaj ustvarjajo živahno, realistično in vizualno dovršeno sliko v vsakem trenutku. VSA ZABAVA NA ENEM MESTU Z naprednimi algoritmi umetne inteligence Google TV analizira vaše nastavitve, zgodovino ogledov in celo čas gledanja, da vam predlaga filme in TV-oddaje, ki vam bodo najverjetneje najbolj všeč. Pozabite na dolgočasno brskanje – sistem izbere priporočila, prilagojena vašemu razpoloženju, med aplikacijami v trgovini Google Play. To je središče zabave, ki resnično razume vaše potrebe. GLASOVNO UPRAVLJANJE Vgrajeni Google Assistant vam omogoča upravljanje televizorja s preprostimi glasovnimi ukazi. Vklopite najljubšo oddajo ali preverite vremensko napoved – vse brez daljinskega upravljalnika. Napredna tehnologija Google Assistant razume vaše ukaze in se prilagaja vašim potrebam, kar zagotavlja udobje pri vsakodnevni uporabi. GLADKA SLIKA BREZ TRZANJA Frekvenca osveževanja 120 Hz zagotavlja bolj tekoče in ostre prizore, manj zamika ter manj zamegljenosti pri hitrem dogajanju. Televizor samodejno optimizira nastavitve za najnižji vhodni zamik, zato so odzivi hitrejši, slika stabilnejša, igranje pa bolj udobno. DOVOLJ PROSTORA ZA BREZSKRBNO ZABAVO Pozabite na čakanje ob zagonu programov in platform. Zahvaljujoč 2 GB RAM-a lahko brezhibno preklapljate med aplikacijami, uživate v stabilnem pretakanju in udobnem igranju iger. Z 32 GB vgrajenega pomnilnika pa imate dovolj prostora za svoje najljubše multimedijske vsebine in igre iz trgovine Google Play – vse, kar potrebujete za intenzivno in neprekinjeno zabavo. VRHUNSKA SLIKOVNA IZKUŠNJA Doživite osupljivo 4K Ultra HD sliko z napredno Mini LED tehnologijo, ki zagotavlja izjemen kontrast, ostrino in živahne barve. Svetilnost do 800 nitov ter podpora za Dolby Vision in HDR10 poskrbita za realistično, dinamično sliko z vrhunsko globino. Tehnologija MEMC pa omogoča gladko prikazovanje hitro premikajočih se prizorov – idealno za šport, akcijo in igranje iger. INOVATIVNO UPRAVLJANJE Inovativen Solar Cell daljinec omogoča enostavno in intuitivno upravljanje brez potrebe po klasičnih baterijah. Polni se s pomočjo svetlobe, hkrati pa ponuja hiter dostop do najljubših vsebin in aplikacij. Eleganten, okolju prijazen in vedno pripravljen na uporabo.
MiniLed TV Haier H75M80FUX
1.373,75 €
10 in stock
| Weight | 31,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Haier |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | SQD – Mini LED |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Sistem zvočnikov | 50W |
| Sistem zvočnikov dodatno | 2.1 zvočni sistem |
| Zvok | 2.1 zvočni sistem s subwooferjem, podprt z Dolby Atmos in dbx-tv |
| Povezave | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 |
| Priključki | 4* HDMI 2.1,Wi-Fi 5 |
| Teža | Neto teža: 22,2kg, bruto 31,2kg |
| Mere (Š x V x G) | 1668,1 x 997 x 336 mm |
| VESA standard | 600×300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
















Reviews
There are no reviews yet.