| Weight | 2,99 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Različne znamke POS opreme |
| Garancija | 24M |
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Tip tiskalnika | Namizni |
| Povezljivost | USB |
| Povezljivost dodatno | +RS232 |
| Hitrost tiskanja | 160 mm/s |
| Ločljivost tiskanja | 203 dpi |
| Širina medija | do 80 mm |
| Samodejni rezalnik | da |
| Barva tiskalnika | črna |
| Mere (Š x V x G) | 140x139x195 mm |
| Teža | 2,3 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!








Reviews
There are no reviews yet.