Brezžični BT tiskalnik, namenjen za tiskanje računov, 1D in 2D črtnih kod, zapasna izvedba, natisnete lahko 20 000 vrstic z enim polnjenjem, polni se 2 uri, dodatno čitalnik magnetnih kartic in čitalnik pametnih kartic.
| Weight | 0,385 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Različne znamke POS opreme |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Tip tiskalnika | Prenosni |
| Povezljivost | Bluetooth |
| Hitrost tiskanja | 50 mm/s |
| Ločljivost tiskanja | 203 dpi |
| Širina medija | 48 mm |
| Samodejni rezalnik | ne |
| Barva tiskalnika | črno-siva |
| Mere (Š x V x G) | 86x57x113 mm |
| Teža | 0,295 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |









Reviews
There are no reviews yet.