Alloy Core RGB je bila izdelana s trpežnim, ojačanim plastičnim okvirjem, ki zagotavlja stabilnost in zanesljivost za igralce, ki želijo tipkovnico z dolgo življenjsko dobo. Tipke mehkega dotika so prijetne na otip, vendar so uglašene tako, da so tihe, poleg tega pa so opremljene s funkcionalnostjo anti-ghosting in funkcijo prevračanja tipk za igričarje. Odporna je na razlitje, saj je testirana na 120 ml tekočine, zato nesreče s pijačo ne bodo preprečile vaše igre. Alloy Core RGB je elegantna, lepo opremljena in vzdržljiva, zato je odlična vsestranska multimedijska tipkovnica za igralce.
| Weight | 1,43 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | USB 2.0 |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Da |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Barva | črna z različnimi barvami osvetlitve tipk |
| Dolžina kabla | 1,8m |
| Baterija (napajanje) | / |
| Teža | 1.1kg |
| Mere (Š x V x G) | 443mm x 175mm x 36mm |
| Dodatne informacije | Faktor oblike: polna velikost (104/105 tipke), Tihe in odzivne tipke s funkcijo anti-ghosting |
| Dodatne informacije dodatno | Membranska, Večbarvna RGB osvetlitev |
| Garancija v mesecih | 24 |









Reviews
There are no reviews yet.