Žična, multimedijska tipkovnica Slimstar 126 je preprosta, tanka in elegantna. Odlikuje jo vrhunska kakovost z elegantnim in brušenim kovinskim zaključkom, ki preprečuje praske. Vgrajene večpredstavnostne funkcijske tipke in namenske bljižnice, omogočajo hiter dostop do priljubljene glasbe in e-pšte. Edinstvena aplikacija »Smart Genius« omogoča osebne nastavitve »Fn« tipk.
| Weight | 0,646 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Genius |
| Garancija | 1L |
| Specifikacije | |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Barva | bela |
| Dolžina kabla | 1,4 m |
| Baterija (napajanje) | ne |
| Teža | 416 g |
| Mere (Š x V x G) | 431,40 x 117,41 x 22,40 mm |
| Dodatne informacije | 12 funkcijskih tipk, 4 multimedijske tipke |
| Garancija v mesecih | 12 |














Reviews
There are no reviews yet.