| Weight | 0,61 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 1L |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | USB |
| Komplet z miško | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Ne |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Teža | 413 g |
| Mere (Š x V x G) | 426,2 x 16,7 x 110,9 mm |
| Dodatne informacije | plasika iz vsaj 50% recikliranega materiala, 6° nastavljivi kot naklona |
| Garancija v mesecih | 12 |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!











Reviews
There are no reviews yet.