Delo opravljajte samozavestno s tehnologijo, ki vas ohranja produktivne – kjerkoli in kadarkoli. Ta premišljeno zasnovana brezžična tipkovnica za več naprav je kos vašemu tempu: z izjemno hitrim polnjenjem prek superkondenzatorske tehnologije, brezhibno povezljivostjo in možnostjo prilagajanja.
| Weight | 0,714 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | 2.4 GHz brežična povezava (USB-A dongle) in Bluetooth |
| Komplet z miško | ne |
| Gaming tipkovnica | ne |
| Slovenski nabor znakov | da |
| Barva | črna (Nightfall black) |
| Baterija (napajanje) | hitro polnjenje preko USB Type-C 3.0 port (5V, 2.5A), kabel priložen |
| Teža | 499 g |
| Mere (Š x V x G) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Dodatne informacije | hod tipke: 1,7 mm |
| Garancija v mesecih | 24 |


















Reviews
There are no reviews yet.