Bodite kjer koli in še vedno pripravljeni na delo z Bluetooth tipkovnico HP 460 za več naprav. Ponuja polno funkcionalnost v kompaktni in prenosni obliki, ki jo zlahka vzamete s seboj kamor koli vas popelje življenje. Z možnostjo povezave z več napravami ter premišljeno funkcionalno zasnovo je ta prava večnapravna tipkovnica ustvarjena za to, da lahko ostanete v gibanju, delate, se zabavate in ostanete povezani.
| Weight | 1,078 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/2101751104 |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | bluetooth 5.3 (do 10 metrov) |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | 2 x AAA |
| Teža | 0,66 kg |
| Mere (Š x V x G) | 376 x 153 x 19 mm |
| Dodatne informacije | kompaktna, 12 programibilnih tipk (HP Accessory Center) |
| Garancija v mesecih | 12 |






















Reviews
There are no reviews yet.