Zanesljiva in tiha tipkovnica polne velikosti s številskim delom. Opremljena je z nizkoprofilnimi membranskimi tipkami za udobno tipkanje in odpornostjo na politje. Povezava prek USB omogoča hitro uporabo brez dodatne programske opreme. Odlična izbira za domačo ali pisarniško uporabo.
Tipkovnica Genius Smart KB-118 II USB
8,19 €
10 in stock
| Weight | 0,702 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Genius |
| Garancija | 1L |
| Specifikacije | |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | 1,4m |
| Baterija (napajanje) | ne |
| Teža | 466,5 g |
| Mere (Š x V x G) | 461.5 x 167.45 x 26 mm |
| Dodatne informacije | odporna na razlitje manjše količine tekočine; AI tipka (za Windows 11 ali novejše različice) |
| Garancija v mesecih | 12 |












Reviews
There are no reviews yet.