TCL C8L – zmogljiv Mini LED TV za vrhunsko sliko in gaming TCL C8L serija združuje napredno Mini LED tehnologijo z izjemno svetilnostjo, natančnim kontrastom in bogatimi barvami za vrhunsko 4K izkušnjo. 144 Hz osveževanje (z VRR) zagotavlja tekočo sliko, idealno za šport in gaming, medtem ko vgrajen Bang & Olufsen zvočni sistem poskrbi za kakovosten prostorski zvok. Eleganten dizajn in pametna Google TV platforma dopolnjujeta sodoben televizor za vsak dom.
TCL 85 PREMIUM SQD-Mini LED TV 85C8L
3.123,75 €
5 in stock
| Weight | 53 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 215 cm (85'') |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | IMAX, HDR10+, HDR10, HLG, Dolby Vision IQ |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium Pro, Dolby Vision gaming |
| Sistem zvočnikov | Bang & Olufsen Audio System, Dolby Atmos; DTS:X |
| Zvok | Custom, Movie, Speech, Music, Game, Night, Sport načini |
| Procesor | A73*4 |
| Procesor dodatno | TSR AiPQ Processor |
| Povezave | WiFi 6, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Priključki | 4 x HDMI 2.1, USB, LAN, Antenna / Cable, CI Slot, Optical |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Daljinski upravljalnik | RC933B |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 41,6 kg (s stojalom), 38,9 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1880x1112x379 |
| Mere brez stojala | 1880x1073x53 |
| VESA standard | 600×500 |
| Dodatne informacije | Anti-Glare, ZeroBorder |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred |


























Reviews
There are no reviews yet.