TCL P8L – zmogljiv 4K TV za odlično sliko in gaming TCL P8L serija prinaša napredno QD-Mini LED tehnologijo za odličen kontrast, živahne barve in visoko svetilnost. 144 Hz osveževanje omogoča gladko sliko pri športu in igranju iger, medtem ko Dolby Vision in ONKYO zvočni sistem poskrbita za poglobljeno avdio-vizualno izkušnjo. S platformo Google TV in elegantnim dizajnom je popolna izbira za sodoben domači kino.
TCL 85 Premium QD-Mini LED TV 85P8L
1.786,25 €
9 in stock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10+, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium |
| Sistem zvočnikov | ONKYO Audio System, Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Procesor | A73*4 |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Priključki | 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0, USB 3.0, LAN, Antenna/Cable, Satelite, Optical CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 31 kg (s stojalom), 30,3 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1889,6x1152x372 |
| Mere brez stojala | 1889,6x1086x63 |
| VESA standard | 600×400 |
| Dodatne informacije | HVA Panel, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred | |
| Diagonala zaslona |






















Reviews
There are no reviews yet.