TCL 98P81K je 4K QLED televizor z napredno tehnologijo za izboljšanje slike in zvoka. Z Dolby Vision, Dolby Atmos, Game GAME mode je idealen za igre in filme. HVA Panel omogoča višji kontrast in več podrobnosti, medtem ko AiPQ Pro procesor optimizira sliko za najboljšo možno kakovost. Google TV vam omogoča dostop do vseh priljubljenih aplikacij za zabavo, z minimalističnim dizajnom in pametnim mikrofon za glasovno upravljanje.
TCL 4K QLED TV 98P81K
2.998,75 €
5 in stock
| Weight | 72,1 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 249 cm (98'') |
| Smart TV dodatno | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Apple TV+, EON, T2 TV, VOYO, NEO TV Lite |
| Osveževanje zaslona dodatno | Motion Clarity Pro |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | HDMI 4 x 2.1, HDR ALLM eARC, Game mode |
| Sistem zvočnikov | 2x10W + 20W |
| Sistem zvočnikov dodatno | Onkyo Audio, Dolby Atmos, DTS Virtual-X |
| Zvok | Dolby AC4, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual-X, Virtualization & upmix |
| Procesor | Quad Core |
| Procesor dodatno | AiPQ Pro Processor |
| Povezave | Wi-Fi (ax/ac/n 2.4/5GHz MIMO), Bluetooth |
| Povezave dodatno | DLNA, Chromecast & T-cast |
| Priključki | 1 x USB 3.0, 4 x HDMI 2.1 |
| Priključki dodatno | eARC/ARC, digital audio out |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.265 UHD H.264 MPEG-2 |
| Daljinski upravljalnik | DA |
| Teža | 51,8 kg (s stojalom) 50,8kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 2178 / 1285 / 420 mm |
| Mere brez stojala | 2178 / 1247 / 64 mm |
| Barva | brušeno metalno črna (Brushed metal) |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Game Master |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Ločljivost zaslona | |
| Tip zaslona | |
| Smart TV | |
| Osveževanje zaslona | |
| Energetski razred |




























Reviews
There are no reviews yet.