TCL 75P61K ponuja vrhunsko kakovost slike z 4K HDR PREMIUM 1300 za osupljive podrobnosti, globoko črnino in živahne barve. Z QD-Mini LED tehnologijo zagotavlja izjemen kontrast in svetlost, idealen za vsak prostor. S podporo za HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR in 120Hz VRR bo izkušnja igranja še boljša, saj zagotavlja hitro odzivnost in gladko dogajanje. Zvok je podprt s sistemom Onkyo 2.1 in Dolby Atmos, kar omogoča potopitveno in realistično izkušnjo. Televizor je opremljen z Google TV, ki ponuja širok spekter aplikacij in vsebin, vključno z Netflix, YouTube, Amazon Prime in drugimi.
TCL 4K LED TV 75P61K
873,75 €
9 in stock
| Weight | 24,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| Sistem zvočnikov | 2x 15W |
| Povezave | WiFi, Bluetooth |
| Priključki | HDMI, USB |
| Mere (Š x V x G) | 1667*1027*349 |
| Mere brez stojala | 1667*959*74 |
| VESA standard | 300×300 |










Reviews
There are no reviews yet.