| Weight | 0,043 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 5L |
| Specifikacije | |
| Vrsta diska | Zunanji |
| Kapaciteta | od 600GB – 1,1 TB |
| Kapaciteta dodatno | 1TB |
| Format diska | Ostalo |
| Vmesnik (priklop) | USB |
| Vmesnik (priklop) dodatno | USB-C, USB-A 3.2 Gen 2 |
| Zaščita podatkov | Ne |
| Hitrost branja | 1.050 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 950 MB/s |
| Krmilnik | / |
| Tehnologija FLASH | 3D |
| Mere (Š x V x G) | 71.85mm x 21.1mm x 8.6mm |
| Teža | 13 g |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 60 |
SSD Kingston prenosni 1TB Dual, USB-C/USB A 3.2 Gen 2, 1.050/950MB/s
216,50 €
Out of stock









Reviews
There are no reviews yet.