| Weight | 0,034 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 5L |
| Vrsta diska | Notranji |
| Kapaciteta | od 2,5TB – 4TB |
| Kapaciteta dodatno | 1096GB |
| Format diska | M.2 |
| Format diska dodatno | 2280 |
| Vmesnik (priklop) | PCIe |
| Vmesnik (priklop) dodatno | 4.0 NVMe |
| Zaščita podatkov | Ne |
| Hitrost branja | 7000 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 7000 MB/s |
| Krmilnik | Phison E18 |
| Tehnologija FLASH | 3D TLC |
| Mere (Š x V x G) | 80 x 22 x 3,5 mm |
| Teža | 10 g |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 60 |
SSD Kingston M.2 PCIe NVMe 4096GB KC3000, 7000/7000 MB/s, PCIe 4.0, 3D TLC
944,00 €
Out of stock









Reviews
There are no reviews yet.