Galaxy Buds4 so zasnovane za udobje in celodnevno uporabo z ergonomsko obliko „blade“. Zagotavljajo izjemen 24-bitni Hi-Fi zvok in 360° zvočno izkušnjo. Napredni aktivni ANC in ambientalni zvok ustvarjata čist in poglobljen zvok, ki se prilagaja vašemu ušesu. Polnilna škatlica omogoča skupno do 24 ur predvajanja. Super Clear Call ohranja jasen zvok klicev tudi v hrupnem okolju. Povezovanje je preko Bluetooth 6.1 z Auto Switch in podporo kodekom SSC HiFi, AAC in LC3.
| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 1L |
| Vrsta priklopa | brezžične |
| Vrsta slušalk | Ušesne |
| Slušalke z mikrofonom | Da |
| Barva | Bela |
| Frekvenčni razpon | / |
| Mere (Š x V x G) | 18,3 x 19,3 x 30,5 mm |
| Teža | 4,6 g |
| Dodatne informacije | Vsebina prodajnega kompleta slušalke, USB polnilna enota, kratka navodila |
| Garancija v mesecih | 12 |


















Reviews
There are no reviews yet.