Profesionalne slušalke PORT so primerne za video konference. Z visoko zvočno ločljivostjo, vam omogočajo nemotene pogovore. Mikrofon s sistemom za zmanjševanja hrupa je nastavljiv, prav tako naglavni trak, blazinice pa so mehke in lahke, kar nudi optimalno udobje. Nastavitev glasnosti in stikalo za vklop/izklop mikrofona je na kablu.
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Vrsta priklopa | žične |
| Vrsta slušalk | Naglavne |
| Slušalke z mikrofonom | Da |
| Barva | Črna |
| Frekvenčni razpon | 20Hz-20KHz |
| Mere (Š x V x G) | 16 x 19 x 6,5 cm |
| Teža | 150 g |
| Dodatne informacije | USB-C pretvornik, kontrole glasnosti na kablu, mikrofon z izolacijo hrupa iz okolja |
| Garancija v mesecih | 24 |














Reviews
There are no reviews yet.