Naglavne slušalke so primerne za pogovore preko interneta in poslušanje glasbe. Imajo vgrajen mikrofon ter gumb za prilagoditev glasnosti na žici. Položaj mikrofona je prilagodljiv. Delujejo s frekvenčnim razponom od 20 Hz do 20 khZ. Slušalke vam ponujajo svobodo pri uporabi, saj imajo kabel dolg kar 1,8 m s 3,5 mm priključkom.
| Weight | 0,39 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Genius |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Vrsta priklopa | žične |
| Vrsta slušalk | Naglavne |
| Slušalke z mikrofonom | Da |
| Barva | Črna |
| Barva dodatno | zelena |
| Frekvenčni razpon | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Mere (Š x V x G) | 220 x 275 x 85 mm |
| Teža | 158 g |
| Dodatne informacije | dodan kabel na en činč |
| Dodatne informacije dodatno | nastavljiv mikrofon, kontrolna ploščica na kablu, dolžina kabla 1,8 m |
| Garancija v mesecih | 12 |














Reviews
There are no reviews yet.