| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 3L |
| Velikost pomnilnika | |
| Vrsta kartice | microSD |
| Vrsta adapterja | SD adapter |
| Hitrost zapisovanja | 80MB/s |
| Hitrost branja | 100MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 11 x 15 x 1 mm |
| Dodatne informacije | -40°C do 85°C, do 3840TBW, 30K P/E ciklov, ExFAT format, 3.3V |
| Garancija v mesecih | 36 |
SDXC Kingston micro 128GB Industrial, 100/80MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A1
329,71 €
Out of stock












Reviews
There are no reviews yet.