| Weight | 0,009 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | SanDisk |
| Garancija | 2L |
| Velikost pomnilnika | |
| Vrsta kartice | microSD |
| Vrsta adapterja | SD adapter |
| Hitrost zapisovanja | 40 MB/s |
| Hitrost branja | 100 MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 11 x 15 x 1 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | 24 x 32 x 2,1 mm (adapter) |
| Dodatne informacije | snemanje videa in slik v Full HD ločljivosti do 5000 ur, primerna za profesionalne fotoaparate |
| Garancija v mesecih | 24 |
SDXC SANDISK MICRO 64GB HIGH ENDURANCE VIDEO, 100/40MB/s, UHS-I, U3, C10, V30, adapter
48,31 €
1 in stock










Reviews
There are no reviews yet.