Visokozmogljiva in vzdržljiva spominska kartica, zasnovana za pustolovščine in zahtevne uporabnike.Omogoča zanesljivo snemanje videa v 4K UHD in kontinuirano slikanje. Kartica je robustna in odporna na udarce, vibracije ter ekstremne temperature. Idealna za uporabo v fotoaparatih, dronih, akcijskih kamerah ter snemanje videov visoke ločljivosti.
SDXC KINGSTON 512GB Canvas Go plus, 200/160MB/s, C10, UHS-I, U3, V30
248,68 €
Out of stock
| Weight | 0,035 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Kingston |
| Garancija | 5L |
| Velikost pomnilnika | 512 GB |
| Vrsta kartice | SD |
| Vrsta adapterja | Brez |
| Hitrost zapisovanja | 160 MB/s |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| Mere (Š x V x G) | 24mm x 32mm x 2,1mm |
| Dodatne informacije | format exFAT |
| Garancija v mesecih | 60 |









Reviews
There are no reviews yet.