| Weight | 40,5 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (100 Hz Native) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 144Hz, Gaming Hub |
| Sistem zvočnikov | 2.0.2CH (40W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Zvok | Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast |
| Priključki | 5 x HDMI (4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4/5)), 2 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 (H.264, H.265, MPEG1/2/4) |
| Daljinski upravljalnik | TM2661H * UK/IT TM1240A adding |
| Teža | 31.2 kg (s stojalom), 30.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1682x999x320 |
| Mere brez stojala | 1682x965x27 |
| Energetski razred | F |
| Barva | BLACK |
| VESA standard | 400×400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Frame Design |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!

















Reviews
There are no reviews yet.