Samsung QLED 4K TV QE50Q8FAAUXXH je napreden televizor z diagonalo 127 cm (50 palcev), ki združuje vrhunsko kakovost slike, zmogljive pametne funkcije in impresivno zvočno tehnologijo. Zasnovan za sodobne uporabnike, prinaša popolno kombinacijo sloga, zmogljivosti in uporabniške izkušnje.
QLED TV SAMSUNG 50Q8F
548,75 €
10 in stock
| Weight | 14,8 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Informacijski list | |
| Energijska nalepka | |
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR+, HDR10+ Adaptive |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Object Tracking Sound |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Q-Symphony, OTS Lite |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (BT5.3), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 11.2 kg (s stojalom), 10.8 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1118.3 x 701.5 x 238.6 mm |
| Mere brez stojala | 1118.3 x 644.1 x 25.7 mm |
| Energetski razred | D |
| Barva | TITAN GRAY (TITAN SIVA) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |


























Reviews
There are no reviews yet.