| Weight | 7,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 36M |
| Tip projektorja | Poslovni |
| Svetilnost | Od 3000 do 6000 lm |
| Svetilnost dodatno | 4000 lm |
| Tehnologija | Laser |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Brezžično |
| Priključki | 2x HDMI, RS232, USB A x1, PC audio |
| Kontrast | 2,000,000:1 Dinamična črna |
| Format projekcije | 16 : 9 |
| Glasnost | 29 dBA (ECO |
| Trajanje žarnice | 20,000 ur (Standard), 30,000 ur (ECO) |
| Zvočniki | 15W |
| Brezžične povezave | da |
| Barva ohišja | črna |
| Mere (Š x V x G) | 286 x 216 x 115.5 mm |
| Teža | 2,9kg |
| Dodatne informacije | IP6X-odporen na prah , delovanje 24/7, 360 stopinj projekcija |
| Garancija v mesecih | 36m |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!



















Reviews
There are no reviews yet.