| Weight | 7,2 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Sony |
| Garancija | 60M |
| Tip projektorja | Instalacijski |
| Svetilnost | Od 3000 do 6000 lm |
| Svetilnost dodatno | 7000lm |
| Tehnologija | 3LCD |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Ločljivost dodatno | WUXGA |
| Priključki | Audio vhod/izhod: Mini Jack; HD BaseT: RJ-45;m HDMI x 2; RJ-45; RS232; USB; VGA vhod |
| Format projekcije | 16: 10 |
| Glasnost | 37 dB (Eko: 34 dB) |
| Zvočniki | 16W |
| Barva ohišja | bela |
| Mere (Š x V x G) | 422 x 129 x 338 |
| Teža | 7kg |
| Dodatne informacije | najmanjši laser projektor v svojem rangu, premične leče |
| Garancija v mesecih | 60m |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!





















Reviews
There are no reviews yet.