Acer Vero HL6510ATV je vsestranski digitalni projektor za kino, predstavitve in multimedijske aplikacije. S svetlostjo 5000 ANSI lumnov in kontrastnim razmerjem 50.000:1 ta projektor zagotavlja ostre in žive slike, primerne za različna okolja. Podpira izvorno ločljivost 1920 x 1080 in lahko doseže največjo ločljivost 3840 x 2160, kar zagotavlja jasno predstavitev vseh vrst vsebin. Laserska/LED žarnica projektorja ima dolgo življenjsko dobo do 30.000 ur, kar zagotavlja zanesljivo delovanje pri intenzivni uporabi. Ta projektor je prenosen in je opremljen z različnimi možnostmi video vhoda, vključno s HDMI in analognimi formati, zaradi česar je združljiv s široko paleto naprav. Acer Vero HL6510ATV vključuje tudi priročne funkcije, kot sta korekcija trapezne slike in 2-kratni digitalni zoom, kar omogoča enostavno popolno poravnavo slike. S podporo za HDR in nizkim vhodnim zamikom ta projektor izboljša izkušnjo gledanja filmov ali interaktivnih predstavitev.
| Weight | 3,6 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 24M |
| Svetilnost dodatno | 5000lm |
| Tehnologija dodatno | LED/LASER |
| Priključki | HDMI 2x, RS232, ATV DONGEL, USB tipa A |
| Kontrast | 50000:1 |
| Glasnost | 32dB |
| Trajanje žarnice | Do 20.000 ur – Normalni način Do 30.000 ur – Eko način |
| Zvočniki | 10W |
| Barva ohišja | bela |
| Mere (Š x V x G) | 30,4 cm x 22,627 cm x 11,92 cm |
| Teža | 3kg |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Tip projektorja | |
| Svetilnost | |
| Tehnologija | |
| Ločljivost | |
| Povezljivost projektorja | |
| Format projekcije |


















Reviews
There are no reviews yet.