| Weight | 7,7 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Sony |
| Garancija | 60M |
| Tip projektorja | Instalacijski |
| Svetilnost | Od 3000 do 6000 lm |
| Svetilnost dodatno | 5800lm |
| Tehnologija | 3LCD |
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Ločljivost dodatno | WUXGA |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Mrežni priklop |
| Priključki | 2 x HDMI,2 x Ethernet-Ports,1 x RS232,1 x Composite-Video,2 x USB Typ A,1 x VGA,1 x 3.5 mm Mini Jack |
| Format projekcije | 16: 10 |
| Glasnost | 35 dB |
| Zvočniki | 10W |
| Brezžične povezave | dokup naprave displays miroring /preko USB |
| Barva ohišja | bela |
| Mere (Š x V x G) | 422 x 100 x 333 |
| Teža | 7 |
| Dodatne informacije | za Wifi+SMART dostop Google Tv vmesnik |
| Garancija v mesecih | 60 |
-
Address: Street Name, NY 38954
-
Phone: 578-393-4937
Secure Payments
Tellus gravida ipsum aut facilisis tempus at et aliquam estsem.
Free Shipping
Non pulvinar aenean ultrices lectus vitae imperdiet vulputate a eu.
Gifts & Sales
Aliquet ullamcorper leo mi vel sit pretium euismod eget libero.
24/7 Support
Nullam iaculis vestibulum arcu id urnain pellentesque volutpat quis.

Important updates waiting for you!
Subscribe and grab 20% OFF!



















Reviews
There are no reviews yet.