Pralni stroj SteamCare hitro osveži tudi najbolj delikatna oblačila, ki ne potrebujejo polnega pranja. Para pomaga pri zmanjševanju gub* in neprijetnih vonjav. 25-minutni program SteamRefresh je primeren za delikatna oblačila in uporabi manj vode od običajnega pranja. Edinstveni UniversalDose® je optimiziran za vsa pralna sredstva in omogoča 60 % hitrejšo raztapljanje PODS®.* Predal za pralno sredstvo se enostavno odpira in razstavlja, vrtinčasto gibanje vode pa olajšuje čiščenje predala. Pralno sredstvo ostane v predalu do začetka cikla, kar zmanjša njegovo porabo. QuickCare 69 min je hiter in učinkovit pralni program, ki pri 30 °C opere mešano bombažno in sintetično perilo. CareDrum omogoča gladko drsenje oblačil po zaslugi dvignjenega vzorca bobna, podobnega blazini in lopatice z dvižniki. Zahvaljujoč edinstvenemu vzorcu bobna je le-ta nežen do vaših oblačil. SensiCare+ je tehnologija zaznavanja količine perila, ki zazna količino in prilagodi program, da prihrani do 40 % časa, vode in energije za vsakokratno količino.* S tem se zagotovi natančno in prilagojeno pranje vsakega perila.
| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Electrolux |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 49 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Glasnost med ožemanjem | 75 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | Steam Wash, UniversalDose, CareDrum, SensiCare+. |
| Posebni programi | Quickcare 69Min, bombaž, sintetika, občutljivo, wool\silk, Rapid 20 Min, osvežujoča para, ožemanje/črpanje, |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Mere (Š x V x G) | 597 x 847 x 636 mm, maks globina 658 mm |
| Teža | 74,5 kg |
| Dodatne informacije | izpiranje, Sportwear, Duvet, program za zunanja oblačila, Hygiene, Eco 40-60, barva: temno srebrna |
| Garancija v mesecih | 24 |


















Reviews
There are no reviews yet.